Biustonosz z obniżonym zapięciem

sukienka, sukienka z odkrytymi plecami, sukienka bez pleców, biustonosz z obniżonym zapięciem

Biustonosz z obniżonym zapięciem dla sukienki bez pleców

Sukienka bez pleców – dlaczego nie? Ktoś mógłby powiedzieć, szczególnie właścicielka nieco większego biustu, że ciężko jest dobrać bieliznę a na wyjście bez biustonosza mało kto się odważy. Ale przecież właśnie rozpędza się lato! Temperatury do góry, niebo bez ani jednej chmurki i słońce tak cudownie pieści skórę… przecież to żal nie odsłaniać ciała, szczególnie jeżeli możemy pochwalić się już piękną opalenizną. Z pomocą przychodzi biustonosz z obniżonym zapięciem.

Biustonosz z obniżonym zapięciem to sprawdzony wynalazek

Dla wszystkich fanek sukienek z odkrytymi plecami, wymyślono biustonosz z obniżonym zapięciem. I nie jest to nowy wynalazek. Nasze praprababcie nosiły tego typu biustonosze do sukni bez pleców zakładanych zazwyczaj na wyjątkowe okazje przez ,,wyzwolone kobiety”. Jeżeli dzisiaj Ty też masz ochotę, poczuć się wyzwolona i nieco bardzie zmysłowa niż zazwyczaj odkryj swoje plecy!

Sukienka bez pleców

Sukienka z odkrytymi plecami, szczególnie ta letnia (nie ślubna czy wizytowa) kończy swój dekolt na linii talii. Jeżeli myślisz o głębszym dekolcie, przeczytaj nasz artykuł o body bez pleców. Jeżeli jednak jesteś właścicielką lub planujesz kupić sukienkę z odkrytymi plecami do linii talii, biustonosz z obniżonym zapięciem jest rozwiązaniem dla Ciebie. Oznacza to, że nie rezygnując ze wsparcia jakie daje normalny biustonosz z zapięciem na wysokości biustu, możesz cieszyć się zmysłowo obniżonym dekoltem Twojej sukienki na plecach.

Jak działa biustonosz z obniżonym zapięciem?

Biustonosz z obniżonym zapięciem posiada specjalną konstrukcję. W przeciwieństwie do tzw. przedłużaczy obniżających zapięcie w biustonoszu, specjalnie skonstruowany biustonosz z obniżonym zapięciem posiada miseczki przystosowane do tego, że rama biustonosza zamiast układać się w linii prostej na plecy – opada nisko w dół do linii tali. Dzięki temu nie będziesz miała odczucia niedopasowania miseczek. Biust będzie pewnie i wygodnie w nich leżał. Dodatkowo ramiączka biustonosza z obniżonym zapięciem są przystosowane do tego, żeby eksponować jak najwięcej Twoich pleców, są zatem przesunięte maksymalnie do boków. Ewentualnie, jeżeli  taki jest krój Twojej sukienki bez pleców, biustonosz posiada tylko jedno ramiączko, które oplata Twoją szyję. Każdy biustonosz szyjemy na miarę – tylko dla Ciebie i Twoich potrzeb. Wybór koloru, koronki i ostatecznego kształtu biustonosza z obniżonym zapięciem dla Twojej sukienki bez pleców należy do Ciebie. Zadzwoń 690 600 266 lub napisz kontakt@charla.pl i zapytaj o biustonosz z obniżonym zapięciem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *