Idealnie dopasowana bielizna

bielizna, bielizna damska, biustonosz, koronkowa bielizna, figi, biała koronka

 

 

Dobrze dopasowana bielizna

Dobrze dopasowana bielizna, to problem, który dotyczy każdej z nas. I to zupełnie bez znaczenia czy masz duży biust, czy mały, czy średni, czy jesteś amazonką, czy masz asymetrię i jedna pierś jest większa od drugiej. To tylko kilka z najczęściej spotykanych przeze mnie zagadnień związanych z biustem. Czasami to nie biust jest przyczyną, dlaczego biustonosz źle leży. Zdarza się także, że klatka piersiowa jest dość szczególnie zbudowana. Jest wyjątkowo szeroka a biust jest niewielki, albo jest bardzo wąska a biust jest duży, albo klatka piersiowa jest po prostu krzywa. Są jeszcze problemy z opadającymi albo krótkimi ramionami – wtedy szelki same się z ich zsuwają. Do tego mogą dojść także krzywe kręgosłupy. Czasami kilka z tych wyjątkowych cech występuje jednocześnie. I wtedy dobrze dopasowana bielizna jest prawdziwym wyzwaniem, nawet dla doświadczonej gorseciarki.

Często spotykam się z opinią u klientek, które posiadają duży biust, że jest on znacznie bardziej problemowy niż mały. I że cudownie by było mieć mniejszy, bo to rozwiązałoby ich wszystkie problemy. Z kolei kobiety z małym biustem oddałyby wszystko by mieć większy, bo brakuje im pełności w obwodzie biustu. Są też kobiety, których biust jest średniego rozmiaru, ale asymetria jest dość widoczna i wtedy pojawiają się spore kompleksy. Dla wszystkich moich klientek staram się zrobić, wszystko co w mojej mocy, żeby pomóc te braki i problemy pokonać. Dobrze dopasowana bielizna należy się każdej z nas, wystarczy tylko odrobina odwagi i chęci, by po nią sięgnąć – czyli po prostu się ze mną spotkać. Co mogę dla Ciebie zrobić? W zależności od Twoich potrzeb, całkiem sporo.

Dopasowanie na bardzo duży biust

Jeżeli masz duży biust i dotarłaś do końca rozmiarówki w sklepie z sieciówki, albo wypróbowałaś już każdy model na fiszbinie, co kończyło się zawsze źle dla Twojego biednego wymęczonego biustu, to mam dla Ciebie coś co sprawi, że znowu odetchniesz pełną piersią. Biustonosz gorseciarski – bez fiszbin, bez elastycznych tasiemek i szelek. Biustonosz, który ma moc zebrać i utrzymać Twój biust nawet, gdy będziesz skakać w nim z radości, jaki jest wygodny. Nawet jeżeli masz asymetrię albo jesteś amazonką – ten biustonosz sprosta tym wyzwaniom. Daj mu szansę pokazać co potrafi! Ulga, komfort i pięknie uniesiony biust są tego warte. Więcej o idealnie dopasowanej bieliźnie dla dużego biustu przeczytasz tutaj.

Bielizna dla bardzo małego biustu

Jeżeli masz bardzo mały biust i nawet miseczka A czy AA ma jeszcze trochę pustego miejsca, to z całą pewnością powinnaś wypróbować biustonosz, który skonstruowałam z myślą o moich klientkach w rozmiarze petite, czyli bardzo małą miseczką. Bardzo mała miseczka nie oznacza, że ma płasko leżeć na klatce piersiowej, która może czasami być dość szeroka. Wtedy biustonosz z małą miseczką z klasycznej rozmiarówki, nie sprosta Twoim potrzebom. Potrzebna jest specjalna konstrukcja mostka, miseczek i obwodu biustonosza. Dodatkowo nawet malutka miseczka pomieści kieszonkę i dodatkowe wypełnienie (potocznie push up), tak żeby obwód w biuście nabrał upragnionej pełności. Doskonale dopasowana bielizna w rozmiarze petite da Ci komfort i poczucie kobiecości, jak na przykład ten biustonosz.

Dopasowany biustonosz dla biustu średniej wielkości

Chociaż średni biust wydaje się najbardziej pożądanym przedziałem rozmiarowym dla większości kobiet, to nadal potrafi on dostarczyć wielu kłopotów swoim właścicielkom. Wspomniana już asymetria czy inne problemy sylwetki albo po prostu wielkość biustu pomiędzy rozmiarami ze standardowej rozmiarówki sprawia, że dobrze dobrana bielizna jest wyzwaniem. Czasami wydaje się, że rozmiar biustonosza jest właściwy, ale nadal nie daje on nam pełnego komfortu. Wytłaczane, gotowe miseczki, które w większości opanowały sklepowe półki, nie są wygodne, bo nie oddają prawdziwego kształtu biustu a wręcz wymuszają na piersiach przyjmowanie sztywnego kształtu miseczki. Rzadko także posiadają wszyte kieszonki, które mogą pomóc przy wyrównaniu asymetrii piersi. Na szczęście, wszystkie te cechy Twojego biustu a także jego prawo do zachowywania swojej formy – bez uciskania jej w sztywnej wytłaczanej misce, może uwzględnić szyta na miarę, doskonale dopasowana bielizna CHARLA, jak na przykład ten biustonosz.

Co zrobić żeby poczuć się naprawdę dobrze w doskonale dopasowanej bieliźnie? Daj mi znać o swoich potrzebach na kontakt@charla.pl albo pod numerem telefonu 690 600 266.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *