Bielizna Szyta na Miarę oznacza, że każdy element tworzymy dla Ciebie od podstaw.

Najpierw spotykamy się osobiście żeby poznać Twoje potrzeby. Jeżeli nie masz możliwości spotkać się z nami osobiście – wymiary możesz nam przesłać poprzez e-mail. Po tym poinformujemy Cię jak długo będziesz czekać na swoje zamówienie.

Następnie dla każdej klientki przygotowujemy indywidualną konstrukcję bielizny, którą rysujemy na papierze.
Tak powstają formy. Formy nanosimy na tkaniny i kroimy.
Później wszystkie elementy zszywamy ze sobą na naszych maszynach.

Kiedy bielizna jest gotowa, ustalamy termin przymiarki. Jeżeli bielizna leży idealnie, od razu możesz zabrać ją ze sobą do domu. Jeżeli potrzebne są poprawki, nanosimy je i bielizna wędruje w Twoje ręce na kolejnym spotkaniu.

Każda uszyta sztuka bielizny jest tworzona według Twoich unikalnych wymiarów, nie ma możliwości jej zwrotu ani wymiany. Natomiast, kiedy przyjmujemy zamówienie zobowiązujemy się je dostarczyć. Co oznacza, że oddamy Ci bieliznę, która będzie na Ciebie pasować tak dobrze, jak to tylko możliwe. Jeżeli masz uwagi, pytania – jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Naszą misją jest spełnić Twoje potrzeby i marzenia o idealnie dopasowanej bieliźnie.

Katarzyna Dorosz, CHARLA

Katarzyna Dorosz
Właścicielka

,,Wierzę w silne, pewne siebie i wewnętrznie piękne kobiety.

Takie, które wiedzą czego chcą i nie boją się po to sięgać.

To dla nich chcę tworzyć bieliznę, która sprawi, że każdego dnia uśmiechną się do swojego odbicia w lustrze z satysfakcją.”