Biustonosze na duże rozmiary biustu

Jeżeli posiadasz duży rozmiar biustu, codzienne funkcjonowanie jest dla Ciebie wyzwaniem. Twój biust to spory ciężar, który musisz ze sobą nosić każdego dnia. Dlatego stoisz przed sporym wyzwaniem: jaki wybrać biustonosz? Który biustonosz pomoże mi zebrać i utrzymać mój ciężki biust?

Na tej stronie dowiesz się jaki biustonosz wybrać i dlaczego.

A także jak rozpoznać biustonosze, które zamiast pomagać, szkodzą dużym biustom.

biustonosz, biustonosze. biustonosz duże rozmiary miękki, biustonosz duże rozmiary

 

Duże rozmiary biustonoszy – nie wszystkie są dobre

 

Nosisz duży rozmiar biustonosza. Czy czujesz się w nim dobrze? Oto kilka pytań, dzięki którym sprawdzisz, czy Twój biustonosz spełnia wymagania Twojego dużego biustu:

 

– czy biustonosz obejmuje cały Twój biust? Czy biust nie wychodzi dołem ani górą z miseczek?

– czy obwód biustonosza mocno obejmuje Cię pod biustem? Czy w trakcie noszenia nie staje się za luźny?

– czy ramiączka biustonosza wrzynają się w ramiona? Czy ramiączka są szerokie i wygodne i dają Ci wsparcie?

– czy biustonosz utrzymuje biust w swojej formie? nie zniekształca go? np. miski są za miękkie i biust ,,rozlewa się” w nich?

– czy piersi znajdują się na odpowiedniej wysokości i nie leżą na brzuchu?

– czy biustonosz uwiera Cię lub powoduje otarcia/ oparzenia na skórze?

 

 Jeżeli, większość z Twoich odpowiedzi jest negatywna, to czas zmienić biustonosz.
Możesz także spojrzeć na zdjęcie poniżej. Jeżeli Twój biustonosz to biustonosz po prawej stronie, to najwyższy czas zmienić biustonosz.

 

 

Biustonosz gorseciarski MARIA

– najlepszy biustonosz na duże rozmiary biustu

Wiesz już jakich cech nie powinien mieć Twój biustonosz. Poznaj teraz biustonosz, który nie posiada żadnej z tych wad. Biustonosz gorseciarski MARIA, to biustonosz, który szyjemy z zachowaniem kilkudziesięcioletniej tradycji gorseciarskiej. To biustonosz, który przetestowały pokolenia naszych babci, prababci i praprababci. Powstał w czasach, kiedy nie istniały materiały elastyczne i okrągłe fiszbiny do misek. Dlatego to miękki biustonosz, ale w pełni stabilny. Zgodnie z tradycją szyjemy go z oddychających tkanin bawełnianych. Chcesz wiedzieć więcej? Oto kilka jego najważniejszych cech:

Biustonosze na duże rozmiary biustu, szczególnie biustonosze miękkie są elastyczne. Biustonosz gorseciarski MARIA jest w pełni stabilny. Miski, obwód i ramiączka nie rozciągają się. Dzięki temu nie zniekształcają się podczas noszenia i co najważniejsze dają Ci pełne wsparcie.

Biustonosz gorseciarski MARIA nie posiada fiszbin ani pianek.Miski upinane są do kształtu biustu każdej klientki. Kształt podkroju pod pachą i plecy również są upinane i docinane do kształtu Twojego ciała. Co daje gwarancję poczucia komfortu. Nic nie będzie Cię obcierać ani uwierać. Bo nie ma co.

Kształt misek biustonosza MARIA jest wykonywany zgodnie z tradycyjną formą gorseciarską, która została tak skonstruowana, żeby unieść biust nad klatkę piersiową i tam go pozostawić. Co oznacza, że możesz zapomnieć o biuście leżącym lub rozlanym na Twojej klatce piersiowej. Zaszewki w dopasowanych bluzkach i sukienkach wreszcie pokryją się z wysokością Twojego biustu.

Ramiączka w biustonoszu gorseciarskim są szerokie, mocne i komfortowe. Wewnątrz nich znajduje się kilka warstw mięciutkiej bawełnianej flaneli, która sprawi, że wyżłobienia w ramionach, po elastycznych szelkach, przestaną wreszcie Ci dokuczać.

Wszystkie powyższe cechy biustonosza gorseciarskiego MARIA sprawiają, że uciążliwości dużego rozmiaru Twojego biustu znikną. Wyprostujesz plecy, podniesiesz ramiona, zapomnisz o otarciach w obwodzie pod biustem. Poczujesz wsparcie i wygodę.

Jak stać się właścicielką biustonosza gorseciarskiego MARIA? Biustonosze szyte są na miarę i wymagają osobistego spotkania. Miary zdejmujemy w Rzeszowie i Krakowie.

Zadzwoń lub napisz do nas i spotkajmy się: tel. 690 600 266 lub e-mail: kontakt@charla.pl

biustonosz, biustonosze. biustonosz duże rozmiary miękki, biustonosz duże rozmiary

 

Biustonosz gorseciarski MARIA

kolor biały

biustonosz, biustonosze. biustonosz duże rozmiary miękki, biustonosz duże rozmiary

 

Biustonosz gorseciarski MARIA

kolor biały

biustonosz, biustonosze. biustonosz duże rozmiary miękki, biustonosz duże rozmiary

 

Biustonosz gorseciarski MARIA

kolor biały