Bielizna Szyta na Miarę – jak to działa?

Każda kobieta jest wyjątkowa. Jej biust również. Nie ma dwóch identycznych biustów, ale wymiary kobiet można uśrednić – tak powstała rozmiarówka, według której produkowane są biustonosze w standardowych rozmiarach np. 70 A, 75 C, 80 E. Ale co jeżeli Twój biust jest na tyle wyjątkowy, że nie ma rozmiaru, który do Ciebie pasuje? Dla nas to żaden problem. Po prostu uszyjemy go dla Ciebie! Tak właśnie działa Bielizna Szyta na Miarę.

Każde zamówienie szyjemy na miarę.

Każde zamówienie szyjemy na miarę. Kiedy kupujesz dany produkt, przekazujesz nam informację o swoich wymiarach. Rozmiar wybierasz z wcześniej przygotowanej tabeli rozmiarów lub możesz też przesłać nam swoje wymiary. Na ich podstawie szyjemy dla Ciebie wybrany biustonosz, majtki czy inną część bielizny.

Każde zamówienie oznacza uruchomienie procesu produkcji. Nasza bielizna nie leży w szufladach ani na półkach, nie płynie w kontenerze z Azji, nie leży w pudełkach w hurtowni. Bielizna CHARLA jest szyta na miejscu w naszej szwalni, tylko i wyłącznie wtedy kiedy ją zamówisz. Szyjemy na Twoje życzenie, ponieważ wierzymy, że nasze Klientki zasługują na nowe wysokiej jakości produkty.

Bielizna Szyta na Miarę to wyjątkowa usługa

Bielizna Szyta na Miarę to także wyjątkowa usługa dla kobiet, które chcą skorzystać z profesjonalnej porady i dobrać odpowiedni biustonosz lub uszyć go dla siebie według własnego rozmiaru i upodobań. Wtedy mamy większą możliwość niż tylko brafitting, czyli wybieranie odpowiedniego modelu i rozmiaru biustonosza ze standardowej rozmiarówki.

Jeżeli twój biust jest wyjątkowy i nie ma Twojego rozmiaru w standardowej rozmiarówce lub nie możesz go znaleźć, możesz zrobić kilka rzeczy:

  • Po pierwsze, jeżeli masz problem z doborem biustonosza, skontaktuj się z nami, a my spróbujemy Ci pomóc.
  • Po drugie, jeżeli jesteś przekonana, że żaden biustonosz nie pasuje do Ciebie, zmierz się według tych wskazówek. Następnie przyślij nam swoje wymiary, a my na ich podstawie udzielimy Ci profesjonalnej porady i podpowiemy jaki rozmiar wybrać lub uszyjemy dla Ciebie biustonosz.
  • Po trzecie, jeżeli Twój biust jest problemowy – masz widoczną asymetrie piersi (jedna pierś jest większa od drugiej), masz bardzo duży i ciężki biust, masz uczulenie na syntetyczne materiały, jesteś Amazonką, masz bardzo mały lub nietypowy biust np. szeroko rozstawiony, skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci możliwe rozwiązania Twojego problemu z biustonoszem.

Szycie Bielizny na Miarę, szczególnie w przypadku bardzo nietypowego czy problemowego biustu, to praca, która wymaga od nas dodatkowego czasu i wysiłku, dlatego jest to usługa dodatkowo płatna. Koszt uszycia biustonosza na miarę (zazwyczaj jest to ta część bielizny) zależy od indywidualnego przypadku, dlatego prosimy o kontakt przed dokonaniem tego typu zamówienia.