Biustonosz na duże rozmiary, jaki powinien być?

Biustonosz duży biust, biustonosz na duzy biust, biustonosz ciężki biust, biustonosz duże rozmiary, biustonosz gorseciarski
Biustonosz duży biust, biustonosz na duzy biust, biustonosz ciężki biust, biustonosz duże rozmiary, biustonosz gorseciarski
 

Biustonosz gorseciarski

100% bawełna. Oddycha, pięknie wygląda i mocno trzyma duży biust.

Biustonosz duży biust, biustonosz na duzy biust, biustonosz ciężki biust, biustonosz duże rozmiary, biustonosz gorseciarski
 

Biustonosz na duży biust

Szerokie nieelastyczne plecy i ramiączka. Wsparcie i komfort.

Biustonosz duży biust, biustonosz na duzy biust, biustonosz ciężki biust, biustonosz duże rozmiary, biustonosz gorseciarski
 

Biustonosz duże rozmiary

Uniesie i utrzyma nawet bardzo duże rozmiary biustu.

Biustonosz dla dużego biustu

Biustonosz dla dużych rozmiarów biustu to bardzo specyficzna część garderoby. Jest podstawą dla każdej bluzki i sukienki. Nadaje kształt całej sylwetce. Odpowiednio dobrany zbierze i utrzyma piersi. Dzięki temu wyprostuje plecy i wysmukli talię. Duży rozmiar biustonosza oznacza, że musisz zwracać szczególną uwagę na to jak w nim wyglądasz. Jeżeli biust wychodzi z biustonosza albo zaczyna opadać, to znak że musisz zmienić go na lepszy model. Kobiety, które do nas przychodzą czasami przynoszą ze sobą swoje stare biustonosze i proszą aby ,,coś” z nimi zrobić.

Właścicielki biustonosza w dużym rozmiarze wiedzą jak on wygląda po pewnym czasie użytkowania. Duży biust potrafi taki biustonosz rozerwać na strzępy. Fiszbiny są wygięte, obwód i ramiączka rozciągnięte do granic możliwości, haftki w zapięciu ledwo wiszą.. Dlatego zazwyczaj na prośbę żeby ,,coś” zrobić z takim biustonoszem, proponujemy żeby uszyć nowy. I już nie taki zwykły sklepowy, tylko nasz specjalny biustonosz na duże rozmiary – biustonosz gorseciarski. Jest to specjalna forma biustonosza w dużym rozmiarze oparta na szczególnej konstrukcji.

Biustonosz w dużych rozmiarach

Biustonosze w dużych rozmiarach powinien być przede wszystkim wygodny, wytrzymały i dawać wsparcie. Nie może uwierać – szczególnie piersi. Nie może się nigdzie wrzynać – ani pod biustem ani na ramiączkach. Biustonosz na duże rozmiary biustu, nie może także tracić swojej formy – nieważne jaki ciężar dźwiga. To jest szczególnie ważny warunek. Kobiety o dużym biuście potrzebują prać swoją bieliznę częściej i w wyższej temperaturze. Zwykłe przepłukanie i pranie w rękach to za mało. Trzeba wrzucić taki biustonosz do pralki i nastawić wyższą temperaturę. Wiadomo, że właśnie wtedy fiszbiny mogą się odkształcić a elastyczne taśmy tracą właściwości.

Żaden biustonosz na fiszbinach z elastycznym obwodem pod biustem za długo nie wytrzyma takiej pracy w ekstremalnych warunkach – obciążenie dużego biustu i częste pranie. Jeżeli taki biustonosz dodatkowo sprawia, że masz otarcia, bolesne czerwone ślady w miejscu fiszbin czy wrzyna się na ramionach – to znaczy, że nie powinnaś go nosić. Szczególnie jeżeli masz dobrze dobrany rozmiar biustonosza i problemy nadal się pojawią.

Co to jest biustonosz gorseciarski?

Biustonosz gorseciarski jest to specjalna forma biustonosza na duże rozmiary szyta zgodnie z kilkudziesięcioletnią tradycją gorseciarską. Biustonosz gorseciarski nie posiada fiszbin – jego konstrukcja jest oparta o stabilną (nieelastyczną) tkaninę. Ten wyjątkowy biustonosz na duży biust nie rozciąga się – jest w pełni stabilny. Biustonosz na duże rozmiary posiada wygodne szerokie ramiączka – również nieelastyczne, wszywane na stałe. Ramiączka zapinają się z przodu na guziki. Tył biustonosza jest szeroki, zapinany na specjalnie przygotowane mocne haftki lub guziki. Biustonosz gorseciarski można prać w wysokiej temperaturze, bo tkanina jest do tego uprzednio przygotowana.

Twój duży biust zasługuje na biustonosz gorseciarski

Nasz biustonosz na duże rozmiary  – biustonosz gorseciarski potrafi sprostać każdemu wyzwaniu – nawet tym najcięższym biustom spoza tabeli rozmiarów. Jeżeli chcesz go poznać bliżej to zaglądnij na stronę poświęconą biustonoszowi gorseciarskiemu.

Tego typu biustonosze szyjemy na miarę – to znaczy konieczne jest osobiste spotkanie. Jeżeli jesteś z okolic Rzeszowa, Krakowa, lub masz możliwość tam dojechać – skontaktuj się z nami lub zadzwoń i umów się na spotkanie: 690 600 266.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *