Biustonosz do karmienia

Biustonosz duży biust, biustonosz na duzy biust, biustonosz ciężki biust, biustonosz duże rozmiary, biustonosz gorseciarski

Dobry karmnik nie szkodzi

Biustonosz do karmienia popularnie zwany karmnikiem, to biustonosz, który ma pomagać mamom w czasie okresu karmienia piersią. Nie zawsze jednak to robi. Źle dobrany biustonosz może nie tylko utrudnić nam te ważne chwile, ale także mocno zaszkodzić. Jak uniknąć nieprzyjemności związanych ze spotkaniem Twoich nabrzmiałych piersi z niewłaściwym biustonoszem do karmienia? Jeżeli karmisz piersią, bądź planujesz to w najbliższej przyszłości, przeczytaj ten artykuł i świadomie podejmij decyzję, jaki biustonosz do karmienia będzie dla Ciebie najlepszy.

Biustonosz do karmienia z bawełny

W trakcie okresu karmienia piersi są bardzo wrażliwe. Biustonosz do karmienia powinien być tak skonstruowany aby nie podrażniać skóry. Oznacza to, że należy zwrócić uwagę na skład tkaniny czy dzianiny, z której został wykonany. Wybieraj te karmniki, które wykonane są z bawełny. Bawełna zapewni Ci odpowiednią przepuszczalność powietrza. Skóra będzie oddychać, co zapobiegnie jej przegrzewaniu i w dalszej kolejności – odparzeniom. Bawełna jest 100% naturalnym surowcem, więc nie wywoła żadnej alergii ani u Ciebie ani u dziecka.

Biustonosz do karmienia na każdy biust

Kolejna kwestia, to rozmiar biustu. Zbierający się w piersiach pokarm potrafi bardzo mocno rozciągnąć skórę piersi. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje piersi powróciły do dobrej formy po okresie karmienia, pamiętaj o dobrym dopasowaniu biustonosza do karmienia. Podobnie jak rozciągająca się skóra na brzuchu w trakcie ciąży potrzebuje specjalnego traktowania i wsparcia w postaci podtrzymujących pasów ciążowych, tak i biust w trakcie karmienia powinien otrzymać podobne wsparcie. Jeżeli masz średni, duży i bardzo duży biust, potrzebujesz karminika, który nie pozwoli Twoim piersiom poddawać się ciężarowi pokarmu i niepotrzebnie rozciągać skóry. Na rynku dostępnych jest wiele biustonoszy do karmienia. Jedne są na fiszbinach, inne szyte z bardzo elastycznych dzianin. Żadnego z tych rodzajów nie polecamy. Fiszbiny uciskają pierś zbierając ją spod pachy i wypychając do przodu. Nabrzmiałym piersiom tego typu pomoc, nie jest potrzebna. Z kolei biustonosz do karmienia z dzianiny bawełnianej, bez fiszbin nie jest w stanie zapewnić piersiom wsparcia. Gromadzący się pokarm będzie obciążał piersi, naciągał skórę i powodował jeszcze większy ból. Jakie jest rozwiązanie? Wszystkim naszym klientkom w potrzebie karminika polecamy biustonosz gorseciarski.

Idealny biustonosz do karmienia

Niedoceniany, zapomniany w natłoku zalewających rynek biustonoszy na piankach i fiszbinach, biustonosz, który u gorseciarek zamawiały i nosiły babcie i prababcie. Nasze biustonosze do karmienia szyjemy zgodnie z kilkudziesięcioletnią tradycją gorseciarską. Biustonosz szyty jest z 100% stabilnej tkaniny bawełnianej. Nie posiada fiszbin. Ramiączka odpinane są na guziki. Doskonale zbiera i utrzymuje biust. Lekki, delikatny i silny. Nasz biustonosz do karmienia utrzyma nawet bardzo, bardzo duże rozmiary biustów. W dodatku jest idealny nie tylko do noszenia, ale też do prania – zniesie każdą temperaturę. Wszystkim mamom gratulujemy tej wielkiej i pięknej odpowiedzialności, jaką jest macierzyństwo. Życzymy Wam komfortu, spokoju i wytrwałości w tych pierwszych miesiącach karmienia. Chcesz poznać nasz biustonosz do karmienia? Zadzwoń: 690 600 266.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *