Sukienka z odkrytymi plecami a bielizna

body, bodysuit, nude, backless, cieliste, bielizna cielista, bielizna ślubna, odkryte plecy, bez pleców, body bez pleców
sukienka z odkrytymi plecami, backless, wedding dress, bride
Sukienka z odkrytymi plecami – Body Bez Pleców CHARLA sprawdzi się idealnie.

Sukienka z odkrytymi plecami – jaką dobrać bieliznę?

Sukienka z odkrytymi plecami może być najpiękniejszą częścią Twojej garderoby, ale tylko pod warunkiem, że nie skupisz się jedynie na plecach i zadbasz także o dekolt na przodzie. A żeby dekolt prezentował się równie zmysłowo co odkryte plecy, potrzebujesz odpowiedniego wsparcia dla biustu. Jaką więc bieliznę dobrać do sukienki z odkrytymi plecami?

 

Sukienka z odkrytymi plecami – a co z dekoltem z przodu?

Ile kobiet, tyle potrzeb – i tak jest też w przypadku sukni z odkrytymi plecami. Dla wielu kobiet suknia z odkrytymi plecami jest doskonałą okazją, żeby wyeksponować dekolt na plecach i z przodu. Dobrze zbierające i utrzymujące miseczki sprawią, że biust będzie wyglądał doskonale – ale czy biustonosz może to zrobić bez wsparcia pleców? A nawet jeżeli chcesz żeby dekolt z przodu był zabudowany – potrzebujesz dobrego wsparcia dla biustu, bo inaczej obwisły i niesforny przód zepsuje efekt, który dają plecy.

Więc co zrobić żeby suknia wyglądała równie pięknie z tyłu jak i z przodu? Wybierz odpowiednią bieliznę stworzoną do sukni z odkrytymi plecami i do Twojego biustu.

Biustonosz z obniżonym zapięciem czy Body Bez Pleców ?

Jeżeli jesteś właścicielką biustu małego lub średnio małego i lubisz pokazywać naturalny kształt swoich piersi – nawet miękki leciutki biustonosz poradzi sobie z utrzymaniem biustu. Jedynym warunkiem jest, żeby był to biustonosz z obniżonym zapięciem, bo w przeciwnym razie na odkrytych plecach zobaczymy haftki.

Zobacz jak wygląda nasz biustonosz z obniżonym zapięciem do sukienek z dekoltem na plecach.

Jeżeli masz średni i duży biust i chcesz żeby pięknie wyglądał w sukni z odkrytymi plecami, to odpowiednie wsparcie zapewnią Ci jedynie usztywniane miseczki na fiszbinie. I tutaj w naszej pracowni CHARLA – opcje są dwie. W zależności od tego jak głęboki jest dekolt na plecach, możesz zdecydować się na biustonosz z obniżonym zapięciem albo na Body Bez Pleców.

Biustonosz z obniżonym zapięciem

Jeżeli Twoja sukienka odsłania część pleców tylko do linii tali, czyli mniej więcej 8 do 10 cm poniżej linii biustu, biustonosz z obniżonym zapięciem może być najlepszym rozwiązaniem.

Biustonosz z obniżonym zapięciem został stworzony do bluzek i sukienek z odkrytymi plecami, ale tylko częściowo. Boki biustonosza schodzą do linii tali na plecach i przeplatają się ze sobą, następnie jeden z boków przechodzi pod miseczkami z przodu i łączy się z drugim bokiem ponownie na plecach. Dzięki temu biust ma wsparcie.

Body Bez Pleców

Jeżeli Twoja sukienka odsłania pełne plecy – a przynajmniej plecy poniżej linii tali, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest Body Bez Pleców.

Body Bez Pleców to bielizna, którą pokochasz. Miski utrzymają biust, lekki tiul gwarantuje poczucie lekkości a delikatna koronka sprawi, że poczujesz się najpiękniejszą kobietą tego dnia, kiedy założysz swoją suknię z odkrytymi plecami. I najważniejsze – konstrukcja Body Bez Pleców sprawi, że całe Twoje plecy mogą być odkryte a biust zabrany i utrzymany!

Szczegóły Body Bez Pleców CHARLA poznaj tutaj.

Zadzwoń 690 600 266 lub napisz kontakt@charla.pl i zapytaj o biustonosz z obniżonym zapięciem lub Body Bez Pleców.  

 

body, bodysuit, backless, bez pleców, body bez pleców, nude, cieliste, bielizna cielista, bielizna ślubna
Body Bez Pleców CHARLA do sukienek z odkrytymi plecami. Zmysłowo odsłonięte plecy i wsparcie dla biustu.
black lace, low back, backless, bez pleców, miękki biustonosz, bielizna koronkowa
Biustonosz z obniżonym zapięciem CHARLA z czarnej koronki. Odsłoń plecy w bluzce lub sukience!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *